Vyrábíme prvky pro lepší cestování

Založení společnosti PREFA PRO, a.s., se datuje k 1. 7. 2014. Vznik společnosti byl „společným podnikem“ dvou akcionářů, kteří do společnosti vstoupili vlastnickými podíly ve výši 50 %. I když historie výrobny sahá až do 70. let minulého století, kde byla provozovna postavena společností SSŽ (Stavby silnic a železnic) závod 2 Mosty za účelem zavedení výroby segmentové technologie, jejíž původ byl dán nákupem know-how francouzské společnosti FREYSSINET. 

V dnešní době společnost PREFA PRO zastřešuje veškeré technologie v mostní prefabrikaci vč. segmentové Skupiny VINCI Construction CS, od jejího navržení, výroby až po instalace. Její moderní provozovna v Brandýse nad Labem dokáže zásobovat malé i velké stavby na území celé České republiky.

Jsme součástí VINCI Construction CS, největší stavební skupiny u nás

70

let zkušeností

2000

projektů každý rok

4100

zaměstnanců

Tradice a odkaz, na které navazujeme, nás zavazují. Jsme hrdí nejen na své projekty, ale i na to, že jsme součástí největší stavební skupiny na území České republiky a Slovenska, VINCI Construction CS. Ta působí ve všech stavebních oblastech – od dopravního inženýrství po pozemní stavitelství. Buduje páteřní komunikace, železniční i tramvajové tratě, sportovní hřiště, městské komplexy nebo vodní díla, bytové domy, průmyslové haly, opravuje historické památky. VINCI Construction CS zaměstnává víc než 4000 lidí, každý rok dokončí na 2000 projektů a je součástí nadnárodního koncernu VINCI.